BAŞVUR

ENTER NEDİR?

SÜREÇ TAKVİMİ

GELİŞİM YOLU

Öğrenci

  • Enter Öğrenci Programı; Şebeke Operasyonları, Müşteri Operasyonları, Yatırım Planlama ve Yapım İşleri süreçlerine ilişkin, üçer aylık 3 dönemden oluşan, 9 aylık bir süreçtir.

  • Okulları devam ederken haftada 2 gün çalışan aday mühendisler, program süresince dağıtım bünyesindeki tüm mühendislik fonksiyonlarımız hakkında bilgi edinip , ilgi alanlarını keşfederken, kendilerine atanan yetenek koçları sayesinde hem mentorluk desteği almakta hem de kendilerine verilen projelere katkıda bulunmaktadırlar.

  • 9 ayın sonunda, programdan mezun olan ve değerlendirmeler sonucu olumlu bulunan adaylar, giriş seviyesi uzman/mühendis kadrolarında işe alınır.

GELİŞİM YOLU

Mezun

  • Enter Mezun Programı ile işe başlayan adaylar; toplam 9 hafta süren hızlandırılmış ve genişletilmiş Oryantasyon-Rotasyon programında, temel 4 sürece (Şebeke Operasyonları, Müşteri Operasyonları, Yatırım Planlama ve Yapım İşleri) ek olarak, Mühendislik Gelişim Okulu eğitimleri ile spesifik elektrik dağıtım başlıklarına ilişkin bilgi sahibi olmakta ve takip eden Enerjisa Dağıtım Şirketleri merkezi süreç oryantasyonu ile dağıtım sektöründe görev almaya hazırlanmaktadır.

  • Oryantasyon-Rotasyon programını tamamlayan çalışanlar, dağıtım iş süreçlerine ve teknik kazanımlarının ardından departmanlarında görev almaya başlarlar.

ENERJİSA DAĞITIM HAKKINDA

SSS

Enter; üniversite öğrencisi ve yeni mezunları profesyonel iş hayatına hazırlayan bir programdır. Kariyer odaklı olan bu program ile yalnızca profesyonel hayat için değil, kişisel gelişiminiz için de eğitimler alacaksınız. Eğer lisans, yüksek lisans öğrencisiyseniz veya yeni mezun ve kariyerinizin başındaysanız Enter programı tam size göre!

Enter programı 4. Sınıf öğrencileri, yeni mezun veya maksimum 1 yıllık iş tecrübesine sahip kişiler başvurabilir.

Faydalı ve sürdürülebilir bir deneyim için haftada 2 gün devam etme kriterimiz bulunuyor. Bu iki günü ders programınıza göre haftaya yayarak planlayabiliyoruz.

Evet yararlanabilirsin. Ayrıca ENTER programına başlaman durumunda, eğer çalıştığın iş birimi zorunlu stajın için uygun ise bu deneyimini zorunlu staj olarak okulunuza bildirebilirsin.

Enter mezun programına başvuran adaylar içinden kapsamlı ön değerlendirme sürecini başarıyla tamamlayan adaylar, inovatif yaklaşımlarını ortaya çıkarabilecekleri «Challenge» a davet edilerek, seçilen konuya ilişkin projelerini hazırlama ve sunma şansı elde ederler.

Geçtiğin her aşama için sana ayrı ayrı bilgilendirmeler gelir. ENTER öğrenci programına başlayacak aday mühendisler 01.10.2018 tarihinde, ENTER mezun programında başlayacak kişiler ise 01.11.2018 tarihinde işe başlayacaktır.

Hiçbir etapta senden bir belge talep etmiyoruz.

Dağıtım sektörü ve dinamiklerini merak eden, çözüm ve inovasyon odaklı, kendine hedefler belirleyen, hızlı adapte olabilen, yeniliğe açık, dinamik ve yaratıcı çalışma arkadaşları arıyoruz.

Eğer öğrenciysen, Enter’a katılabilmek için Enerjisa Dağıtım Şirketleri faaliyet alanındaki 14 ilden birinde ikamet etmen veya öğrenimini devam ettirmen gerekmektedir. Bu iller; Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Mersin, Kilis, Hatay ve İstanbul’dur.
Mezunsan, devam eden bir lisansüstü programın yoksa ve belirtilen illerden birinde çalışmayı kabul ediyorsan Türkiye’nin her yerinden bize başvurabilirsin.

info@enerjisadagitimkariyer.com adresine e-posta atabilirsin.